مجموعه اکسیژن شما را به خرید بهترین دستگاه اکسیژن ساز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اکسیژن ساز 5 لیتری زیکلاس مد به همراه نبولایزر

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با ویژگی های اکسیژن ساز خانگی زیکلاس مد 5 لیتریداشتن نبولایزر همراه اکسیژن ساز چه مزایایی دارد؟فروش اکسیژن ساز 5 لیتری زیکلاس مد با قیمت عالی
بهترین اکسیژن ساز برقی

اکسیژن ساز 5 لیتری زیکلاس مد به همراه نبولایزر را می توانید تنها از طریق این بازرگانی فروش با قیمت بسیار عالی و به صورت اینترنتی از طریق وب سایت معرفی شده خریداری نمایید.

آشنایی با ویژگی های اکسیژن ساز خانگی زیکلاس مد 5 لیتری

دستگاه اکسیژن ساز یک دستگاه پزشکی درمانی می باشد که کارایی آن دقیقا مانند نامش است. وظیفه دستگاه اکسیژن ساز، ساخت اکسیژن برای افراد با بیماری های خاص تنفسی و ریوی می باشد.
تمامی دستگاه های اکسیژن ساز در همه انواع نمونه ها، اکسیژن را به درون محفظه خود وارد می کنند و با حذف گازهای اضافه و ناکارآمد، اکسیژن ورودی را به اکسیژن غلیظ تبدیل می نمایند. از این رو فرد بیمار می تواند اکسیژن خالص تری را وارد ریه های خود کرده و به راحتی تنفس کند.
با توجه به اهمیت وجود چنین دستگاهی برای بیماران تنفسی، بسیاری از تولید کنندگان به ساخت این دستگاه پرداختند که در بین همه آن ها، دستگاه اکسیژن ساز برند زیکلاس مد از کیفیت منحصر به فردی برخوردار می باشد.
از ویژگی های اکسیژن ساز 5 لیتری زیکلاس مد به موارد زیر می توان اشاره نمود:

  • ظرفیت حجمی آن 5 لیتر بوده و اکسیژن با درصد خلوص بالای 90% را تولید می کند.
  • دارای یک عدد خروجی که مناسب استفاده برای یک نفر است.
  • وزن حدودی آن 14 کیلوگرم که به راحتی حمل و نقل پیدا می کند.
  • دارای نمایشگر led به جهت نشان دادن میزان خلوص اکسیژن است.
  • یک فیلتر باکتری در قسمت درونی دستگاه دارد.
  • از نظر مصرف انرژی، بسیار کم مصرف می باشد.

اکسیژن ساز 5 لیتری زیکلاس مد

داشتن نبولایزر همراه اکسیژن ساز چه مزایایی دارد؟

نبولایزر یکی از انواع مختلف دستگاه های تنفسی است که برای رساندن دارو به بدن فرد دارای بیماری ها و مشکلات تنفسی از آن استفاده می گردد.
فرد بیمار با استفاده از دستگاه نبولایزر داروهای مورد نیاز خود را به کمک ذرات اکسیژن و مولکول های آب استنشاق خواهد کرد و بدین صورت ماده دارویی وارد بدن بیمار می شود.
دستگاه نبولایزر را می توان در کنار دستگاه اکسیژن ساز برای افراد دارای بیماری های حاد ریوی و تنفسی استفاده نمود. شایان ذکر است که امروزه بسیاری از دستگاه های اکسیژن ساز به صورتی تعبیه شده اند که نبولایزر نیز همراه با خود دارند.
مهم ترین مزایای داشتن نبولایزر همراه اکسیژن ساز عبارتند از:

  • قابلیت استفاده دارو و اکسیژن را به صورت همزمان دارد.
  • نسبت به دو دستگاه جدا از هزینه کمتری برخوردار است.
  • شرایط حمل و نگهداری آن راحت تر می باشد.

برای خرید دستگاه اکسیژن ساز زیکلاس مد می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز فروش موجود در سطح شهر، از طریق این بازرگانی فروش اینترنتی که در ادامه معرفی خواهد شد، اقدام نمایید.

اکسیژن ساز 5 لیتری زیکلاس مد

فروش اکسیژن ساز 5 لیتری زیکلاس مد با قیمت عالی

کمترین قیمت اکسیژن ساز زیکلاس مد را تنها می توانید از طریق این مجموعه که یک بازرگانی فروش رسمی و شناخته شده در کشور است تهیه نمایید.
در این بازرگانی فروش معتبر انواع دستگاه های اکسیژن ساز با عالی ترین قیمت ممکن و بدون واسطه به صورت اینترنتی برای خریداران موجود می باشند.

شما می توانید با وارد شدن به وب سایت فروش این مجموعه تمامی محصولات و مشخصات آن ها را بررسی کنید و سپس به راحت ترین شکل ممکن اقدام به خرید نمایید.

افسانه باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اکسیژن شما را به خرید بهترین دستگاه اکسیژن ساز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید