مجموعه اکسیژن شما را به خرید بهترین دستگاه اکسیژن ساز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت دستگاه اکسیژن ساز ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع اکسیژن سازها را بشناسیدمزایای استفاده از اکسیژن ساز بجای کپسول اکسیژن کدام است؟چه کسانی نیاز به دستگاه اکسیژن ساز دارند؟اکسیژن ساز ایرانی بخرم یا مارک خارجی؟بهترین دستگاه اکسیژن ساز ایرانی کدام مارک است؟سایت فروش انواع اکسیژن ساز ایرانیبهترین قیمت دستگاه اکسیژن ساز ایرانی در بازار
قیمت دستگاه اکسیژن ساز ایرانی

قیمت دستگاه اکسیژن ساز ایرانی در بازار چقدر است؟ آیا کیفیتی که دستگاه اکسیژن ساز ایرانی دارد را می توان با کیفیت دستگاه های خارجی و وارداتی قیاس کرد؟ به نظر شما، از چه مرکز فروشی می توان به آخرین قیمت ها دسترسی پیدا کرد؟
خیلی از شما با دستگاه اکسیژن ساز آشنا هستید و خیلی دیگر حتی نمی دانید این دستگاه چه عملکردی داشته و استفاده از آن برای چه مفید می باشد. ما اینجا هستیم که تا به کسانیکه با دستگاه اکسیژن ساز آشنا نیستند، این دستگاه را بشناسانیم و برای کسانیکه با آن آشنایی دارند، اطلاعات بیشتر و بهتری را در اختیارشان قرار دهیم.
دستگاه اکسیژن ساز، دستگاهی طبی محسوب می شود و اغلب مورد نیاز کسانی است که در منزل خود بیماری دارند که از مشکلات تنفسی رنج می برد. اما خیلی از دستگاه های اکسیژن ساز را افراد معمولی برای بهبود عملکرد ریه ها خریداری می کنند.
در اینجا ما را همراهی کنید تا انواع اکسیژن سازها را شناخته و آن را با نمونه های مشابه قیاس نماییم.

قیمت دستگاه اکسیژن ساز ایرانی

انواع اکسیژن سازها را بشناسید

تولید کنندگان دستگاه اکسیژن ساز، برای راحتی مصرف کننده، دو نوع از آن را روانه بازار فروش کرده اند:

 • یکی دستگاه اکسیژن ساز پرتابل می باشد.
 • دیگری دستگاه اکسیژن ساز ثابت است.

این دو دستگاه نه از لحاظ عملکرد با یکدیگر فرق می کنند و نه تضمین اکسیژن برای بیماران، بلکه تفاوت این دو دستگاه اکسیژن ساز در داشتن یا نداشتن قابلیت حمل آن ها می باشد.
دستگاه اکسیژن ساز پرتابل، دستگاه قابل حملی بوده و دستگاه های ثابت از این قابلیت محروم می باشند. البته لازم است بدانید که دستگاه اکسیژن ساز ثابت، هم پالسی و هم مداوم به تامین اکسیژن مورد نیاز مصرف کننده مشغول است ولی دستگاه اکسیژن ساز پرتابل، تنها به صورت پالسی پاسخگوی اکسیژن مورد نیاز مصرف کننده می باشد.
حال که انواع اکسیژن سازها را شناختید، بد نیست که با نحوه عملکرد آن ها هم آشنا شوید. اما قبل از هر چیزی لازم است بدانید که در هوا چیزی حدود 21 درصد اکسیژن وجود داشته و مابقی را گاز نیتروژن و دیگر گازها تشکیل می دهند. وقتی از دستگاه اکسیژن ساز استفاده می شود که نیاز به تغلیظ اکسیژن در هوای محیط حس شود.
در این حین، دستگاه اکسیژن ساز گزینه انتخابی خوبی می باشد. عملکرد این دستگاه بدین شکل است که هوای اتاق را دریافت می کند و با حذف نیتروژن موجود در آن، اکسیژنی با درصد خلوص بالای 95 درصد تولید می نماید. این اکسیژن خالص تولیدی به دو طریق در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد:
نازل هایی که بر روی دستگاه تعبیه شده است.
ماسک هایی که وظیفه انتقال اکسیژن به قسمت دهان و بینی فرد را دارند.
البته بد نیست بدانید که ظرفیت های مختلفی از این دستگاه روانه بازار فروش شده است. ظرفیت هایی که در زیر به آن ها اشاره شده، ظرفیت های رایج انواع دستگاه اکسیژن ساز می باشد:

 1. 3 لیتر
 2. 5 لیتر
 3. 8 لیتر
 4. 10 لیتر

جالب است بدانید که دستگاه های اکسیژن ساز با ظرفیت کمتر، قابل استفاده برای افرادی است که از بیماری های تنفسی مزمن رنج برده و ظرفیت های 8 و 10 لیتر، مناسب افرادی است که بیماری حاد تنفسی دارند.

مزایای استفاده از اکسیژن ساز بجای کپسول اکسیژن کدام است؟

تا قبل از اینکه دستگاه اکسیژن ساز اختراع شود و افراد بتوانند از مزایای آن نهایت استفاده را ببرند، از کپسول اکسیژن استفاده می شد. هنوز هم خیلی از افراد در منزل و یا بیمارستان به جای استفاده از دستگاه اکسیژن ساز، کپسول های اکسیژن را بکار می گیرند.
بد نیست در اینجا، از مزایای استفاده از دستگاه اکسیژن ساز بدانید تا اگر مصرف کننده کپسول اکسیژن بودید، دیگر از آن استفاده ننمایید.
مزایای استفاده از اکسیژن ساز عبارت است از:

 • تصفیه کردن و تنظیم کردن گردش خون در سنین مختلف
 • کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی
 • جلوگیری از افزایش فشار خون و بالا رفتن آن
 • بهبود عملکرد ریه و کاهش درصد ابتلا به بیماری های تنفسی
 • تنظیم کردن اکسیژن خون
 • افزایش خون رسانی به بافت های مختلف بدن
 • ایجاد تاخیر در روند پیری و کمک به افزایش جریان خون در زیر پوست
 • کمک به بهتر عمل کردن مغز و حافظه
 • جلوگیری از تنش های روزانه و کاهش استرس و عواقب ناشی از آن

البته بد نیست در کنار آشنایی با مزایای استفاده از اکسیژن ساز بجای کپسول اکسیژن، از معایب این دستگاه بدانید تا دیگر منسوخ شدن استفاده از آن را کاملاً درک کنید.
دستگاه اکسیژن ساز تا زمانی که هوا و برق وجود داشته باشد، اکسیژن با درصد خلوص بالا را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. اما این در مورد کپسول اکسیژن صدق نمی کند. این کپسول ها به خاطر اینکه از گاز اکسیژن مایع به روش صنعتی پر شده اند، بعد از مدتی استفاده خالی شده و نیاز دارند تا شارژ شوند. برای همین، نمی توان آن ها را منبع دائمی تامین گاز اکسیژن معرفی کرد.
اگر بخواهیم از نظر ایمنی، این دو دستگاه را با یکدیگر قیاس کنیم، باید بگوییم که کپسول اکسیژن به خاطر اینکه مقدار مشخصی اکسیژن درون خود ذخیره کرده و بنا به هر دلیلی ممکن است نشت کند و هوای اطراف را با اشباع کردن از اکسیژن، مستعد آتش سوزی نماید، بسیار خطرناک می باشد. در حالیکه دستگاه اکسیژن ساز، دستگاهی است که کم کم اکسیژن تولید کرده و اکسیژن تولیدی آن سریعاً توسط فرد مصرف کننده استفاده می شود و همچنین دارای سیستم های محافظتی است. پس از نظر ایمنی، هیچ خطری شما را در هنگام استفاده از دستگاه اکسیژن ساز تهدید نمی کند.
دیگر تفاوت این دو، قیمت شان است. بله درست است. قیمت دستگاه اکسیژن ساز به نسبت کپسول های پزشکی خیلی گران تر می باشد. اما اگر عاقلانه به این موضوع بنگرید، متوجه خواهید شد که هزینه هر بار شارژ کردن کپسول اکسیژن برابر می باشد با قیمت دستگاه اکسیژن ساز ایرانی خوب و مرغوب.

قیمت دستگاه اکسیژن ساز ایرانی

چه کسانی نیاز به دستگاه اکسیژن ساز دارند؟

بعد از صحبت های کلی راجع به دستگاه اکسیژن ساز و مزایای استفاده از آن، نوبت به آن رسید که بگوییم چه کسانی نیاز دارند تا از دستگاه اکسیژن ساز استفاده نمایند.
همانطور که گفته شد، مصرف کنندگان دستگاه اکسیژن ساز دو دسته هستند:

 1. یکی افرادی که دچار مشکلات تنفسی هستند.
 2. دیگری افراد عادی می باشند.

افرادی که دچار مشکلات تنفسی هستند خود به چندین و چند دسته تقسیم بندی می شوند. برخی مدام و به صورت نامحدود نیازمند مصرف اکسیژن هستند و عده ای دیگر کم و بیش به دستگاه اکسیژن ساز نیاز دارند. افرادی که از بیماری های زیر رنج می برند، نیازمندان استفاده از دستگاه اکسیژن ساز می باشند:

 • مشکلات مزمن انسداد ریه
 • آسم
 • نارسایی قلبی و عروقی
 • بیماری ذات الریه
 • آسیب در دستگاه تنفسی
 • مشکل غدد
 • کوچک بودن ریه به صورت مادر زادی
 • آپنه خواب
 • نا رسایی ریه یا همان آمفیزم

افراد عادی هم برای اینکه بتوانند خستگی های روزانه را کاهش داده، از استرس ها بکاهند و …، می توانند از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کنند.
با بیان این اطلاعات، کامل و جامع متوجه شدید که چه کسانی نیاز به دستگاه اکسیژن ساز دارند.

اکسیژن ساز ایرانی بخرم یا مارک خارجی؟

دستگاه اکسیژن ساز از نظر اینکه ساخت چه کشوری است، به دو دسته تقسیم بندی می شود:

 1. یکی دستگاه های اکسیژن ساز ایرانی که تولید کارخانه های داخل کشور می باشد.
 2. دیگری دستگاه اکسیژن سازهای خارجی و وارداتی که از کشورهای خوب تولید کننده روانه بازار فروش ایران می شود.

خیلی از افراد در هنگام خرید دستگاه اکسیژن ساز، دچار سردرگمی می شوند و نمی توانند تصمیم بگیرند که دستگاه ایرانی را خریداری کنند یا خارجی. خیلی ها فکر می کنند دستگاه های وارداتی از کیفیت خوبی برخوردار هستند و دستگاه های ایرانی این میزان کیفیت را ندارند. در صورتیکه اینطور نبوده و پیشرفت تکنولوژی در ایران و همچنین افزایش سطح اطلاعات تولید کنندگان، باعث شده تا کیفیت مارک های ایرانی هم با مارک های خارجی برابری کند.
با این تفاوت که برای خرید دستگاه اکسیژن ساز خارجی با کیفیت مشخص، بایستی هزینه بیشتری نسبت به زمانی پرداخت نمایید که قصد خرید دستگاه ایرانی و تولید داخلی را داشته اید.
پس می توان نتیجه گیری کرد که مارک های خارجی از نظر کیفیتی را مارک های ایرانی در یک سطح بوده ولی از نظر قیمتی، گران تر از نمونه های ایرانی هستند و به این دلیل، خرید مارک های ایرانی را به شما پیشنهاد می کنیم.
اینطور شما می توانید:

 • هم در هزینه ها صرفه جویی کرده و پول کمتری خرج کنید.
 • هم تولید کنندگان داخلی را حمایت نموده و به پیشرفت شان کمک کنید.

بهترین دستگاه اکسیژن ساز ایرانی کدام مارک است؟

دستگاه اکسیژن ساز ایرانی، با مارک های مختلفی روانه بازار فروش می شود. کیفیت هر یک از این مارک ها با یکدیگر متفاوت بوده و همگی دارای استانداردهای تولید یکسانی هستند.
در میان این سیل عظیم از برندها، اکسیژن ساز مارک نفس یار طب توانسته جایگاه خوبی را در بازار فروش دستگاه اکسیژن ساز از آن خود نماید. در ادامه قرار است راجع به مدل های دستگاه اکسیژن ساز نفس یار طب صحبت کرده و اطلاعاتی در خصوص مشخصات این برند در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
دستگاه اکسیژن ساز نفس یار طب که با برند سوشیا به بازار عرضه می شود، دو نوع ظرفیت دارد. یکی 5 لیتری و دیگری 10 لیتری که موارد مصرف هر یک، متفاوت از دیگری است.
مشخصات کلی که دستگاه های اکسیژن ساز نفس یار طب دارند، عبارت است از:

 • صدای بسیاری کم
 • قابلیت کارکرد 24 ساعته
 • پشتیبانی از زبان فارسی
 • دارای 3 لایه فیلتر
 • دارای فیلتر آنتی باکتریال
 • دارای برد هوشمند
 • دارای آلارم خودکار در زمان حرارت بالا، قطع برق، کاهش خلوص اکسیژن و …
 • دارای سیستم زمان سنج خودکار
 • خلوص اکسیژن خروجی برابر با 94%

چیزی که دستگاه های سوشیا را به بهترین دستگاه اکسیژن ساز مارک ایرانی تبدیل کرده، گارانتی و خدمات پس از فروش فوق العاده این دستگاه ها می باشد.

قیمت دستگاه اکسیژن ساز ایرانی

سایت فروش انواع اکسیژن ساز ایرانی

برای خرید انواع اکسیژن ساز ایرانی و همچنین خارجی، راه و روش های زیادی را می توان پیش روی شما قرار داد. هر یک از این روش ها، جدای از زمانی که به خود اختصاص می دهند، به اندازه های مختلفی هزینه بر می باشند.
مثلاً شاید بهترین و مطمئن ترین روش برای خرید و فروش دستگاه اکسیژن ساز از طریق کارخانه های تولیدی باشد، اما این روش بسیار هزینه بر است و زمان بسیاری را از فرد خریدار می گیرد.
در مقابل، روش خرید جدید بوده که از طریق سایت های خرید و فروش اینترنتی صورت می گیرد. سایت فروش انواع اکسیژن ایرانی در موتور جستجوی گوگل با یک سرچ ساده قابل پیدا کردن است. اما اینکه چه سایتی با چه میزان اعتبار را برای خرید انتخاب نمایید، دست خودتان می باشد.
سعی کنید در انتخاب سایت فروش انواع اکسیژن ساز ایرانی، دقت کنید و تمامی جوانب را رعایت فرمایید. مثلاً توجه به نشان اعتماد الکترونیک سایت ها به شما در پروسه خرید اینترنتی کمک شایانی خواهد کرد.

بهترین قیمت دستگاه اکسیژن ساز ایرانی در بازار

قیمت دستگاه اکسیژن ساز ایرانی در بازار، بسته به موارد مختلفی متغیر می باشد. مواردی که تا حدودی تعیین کننده قیمت می باشند، به شرح ذیل هستند:

 • میزان ظرفیت دستگاه
 • نحوه عملکرد دستگاه
 • درصد خلوص اکسیژن تولیدی دستگاه
 • تجهیزات به کار برده شده در ساختار دستگاه
 • نوع دستگاه (پرتابل یا ثابت بودن دستگاه)
 • و مواردی از این قبیل.

اصولاً هر چه دستگاه ظرفیت تولید بالاتری داشته باشد، درصد خلوص اکسیژن تولیدی آن بالاتر باشد، تجهیزاتی که در ساختار آن بکار گرفته شده است پیشرفته تر و به روز تر باشد، قیمت فروش آن در بازار هم بیشتر خواهد بود.
اما جدای از این مسائل، پارامترهای بسیاری را می توان نام برد که نوسان قیمت بهترین دستگاه های اکسیژن ساز در بازار را باعث می شوند. مثل:

 • قیمت اجزا و تجهیزاتی که در تولید دستگاه استفاده می شود.
 • نوسان قیمت دستگاه های مشابهی که در بازار موجود است.
 • نوسان و تغییراتی که در قیمت ارز ایجاد می شود.
 • تغییر هزینه های تولید، دستمزد نیروهای انسانی و مواردی نظیر این که بر قیمت نهایی تاثیر می گذارند.

اگر شما هم به دنبال خریدی مطمئن از منظر کیفیت و قیمت یک دستگاه اکسیژن ساز مارک معتبر ایرانی و حتی خارجی هستید، می توانید آن را از طریق این مجموعه فروش، تقاضا کنید.
ارائه تمامی دستگاه های اکسیژن ساز مارک معتبر با زیر قیمت بازار و همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش مدت دار به تمامی مشتریان، انجام می پذیرد.

افسانه باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اکسیژن شما را به خرید بهترین دستگاه اکسیژن ساز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید