مجموعه اکسیژن شما را به خرید بهترین دستگاه اکسیژن ساز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی به قیمت روز

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه اکسیژن ساز ایرانی یا خارجی!چه مارکی از دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی بخرم؟3 برند باکیفیت اکسیژن ساز خانگی ایرانیدستگاه اکسیژن ساز خانگی شرکت نفس یار طبقیمت روز دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی
دستگاه اکسیژن ساز خانگی قیمت

دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی مارک سوشیا | اکسیژن پلاس | به قیمت روز بازار به فروش می رسد. اکسیژن ساز های ایرانی با وزن سبک و کارایی بالا از صدای کمی برخوردار هستند. بهترین اکسیژن ساز خانگی ایرانی را با قیمت 5/400/000 تومان از این مجموعه خریداری نمایید.

امروزه دستگاه اکسیژن ساز خانگی، بهترین جایگزین برای سیلندرهای خطرناک اکسیژن بوده که نیاز به پر کردن مجدد و تعمیرات دوره ای هم نداشته اند.
اما چگونه می توان در بازارهای پر از تبلیغات امروزی، بهترین دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی را با قیمت روز خریداری کرد؟
آیا خرید دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی ترجیح شماست یا خرید مارک های خارجی این دستگاه؟

قیمت دستگاه اکسیژن ساز نفس یار طب را ازما استعلام نمایید.

اکسیژن ساز ایرانی

شایان ذکر است که در بازارهای خرید و فروش انواع دستگاه های اکسیژن ساز، شاهد عرضه انواع مارک ها و برندهای گوناگونی هستیم که توسط فروشندگان و فروشگاه های مختلفی به عرضه می رسند.
این دستگاه ها با مارک هایی ایرانی و خارجی موجود بوده و در این میان درصد بالایی از مشتریان به مارک های خارجی اطمینان بیشتری داشته اند!
شاید این دسته از مشتریان تصور می کنند که با خرید دستگاه اکسیژن ساز خانگی خارجی، کیفیتی به مراتب بیشتر از مدل های ایرانی نصیب آنها خواهد شد.
آیا می دانید که این تصور با توجه به پیشرفت تکنولوژی در زمینه طراحی و تولید تجهیزات پزشکی در ایران، دیگر غلط است؟
شما می توانید از بهترین نمایندگی های فروش انواع دستگاه اکسیژن ساز در بازارهای کشور، بهترین مارک دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی را با بهترین قیمت و تضمین در کیفیت خریداری نمایید.

در اینجا پیشنهاد مشاورین فروش دستگاه های اکسیژن ساز، خرید دستگاه اکسیژن ساز خانگی تولیدی شرکت نفس یار طب است که با برند سوشیا در بازارهای شهرهای کشور، خرید و فروش می گردد.

کافیست تا پایان این مطلب همراه بوده و این مجموعه فروشگاهی را تا هنگام خرید و تحویل دستگاه اکسیژن ساز، همراه خود بدانید.

دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی

 

دستگاه اکسیژن ساز ایرانی یا خارجی!

خیلی از خریداران دستگاه اکسیژن ساز از خود می پرسند که اکسیژن ساز ایرانی بخرم یا خارجی؟
اگر چه در کیفیت فوق العاده دستگاه های اکسیژن ساز خارجی هیچ حرفی نیست؛ اما اکسیژن سازهای ایرانی هم از نظر امکانات چیزی کم نداشته اند.

تمامی قطعات دستگاه های اکسیژن ساز ایرانی نتیجه تلاش مهندسین ایرانی بوده و تنها زئولیت دستگاه وارداتی می باشد.

شما خریداران دستگاه اکسیژن ساز از مارک های ایرانی می توانید با کمترین هزینه و قیمت ممکن، کیفیت مشابه نمونه های خارجی را به راحتی خرید کرده باشید.
خریدی که می تواند با تضمین در گارانتی و خدمات پس از فروش باشد و حتی در صورت نیاز به تعمیر دستگاه، شما مجبور نیستید ساعت ها و روزها منتظر وارد یک قطعه از خارج از کشور باشید.
در حال حاضر جهت حمایت از تولیدات ملی و داخلی کشورمان هم که شده، توصیه می گردد تا تمامی خریداران دستگاه اکسیژن ساز، خرید دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی را در دستور کار خود قرار داده باشند که برای آنها خریدی اقتصادی تر هم تلقی می گردد.
آیا شما هم می دانید که بهترین مارک های اکسیژن ساز ایرانی کدام اند و چگونه می توان خریدی آسان و مطمئن از کیفیت، اورجینال بودن برند و قیمت اکسیژن ساز داشت؟

می توانید برای یکبار هم که شده سفارش خرید خود را همین حالا از طریق این مجموعه فروشگاهی انجام دهید، اما قبل از آن بهتر است تا با بهترین مارک های اکسیژن ساز خانگی و مشخصات آنها آشنا شوید.

دستگاه اکسیژن ساز ایرانی خانگی

چه مارکی از دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی بخرم؟

همانطور که متوجه شدید، خرید دستگاه اکسیژن ساز ایرانی، قیمت ارزان تر و مطمئن تری نسبت به نمونه های خارجی دارد.
قدم بعدی، خرید مارک مطمئن دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی است که ممکن است در بازارهای پر از تبلیغات و واسطه گری امروزی، کمی دشوار و دور از انتظار بنظر آید.
در واقع اقداماتی که مشتریان قبل از خرید پیرامون شناخت مارک های باکیفیت و فوق العاده اکسیژن سازها انجام می دهند و همچنین تحقیقاتی که در مورد نمایندگی های معتبر جستجو می کنند، همه و همه در انتخاب و خرید یک مارک خوب و باکیفیت از دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی نقش فزاینده ای داشته اند.
دستگاهی که کارایی لازم برای اکسیژن رسانی خالص به بیماران را داشته باشد و در مقابل از قیمت بسیار خوبی هم برخوردار گردد.
در ادامه شما را با برندهای باکیفیت اکسیژن ساز خانگی ایرانی آشنا کرده و این امکان را فراهم کرده تا خریدی مطمئن و آسان داشته باشید.

بهترین اکسیژن ساز خانگی

3 برند باکیفیت اکسیژن ساز خانگی ایرانی

بی ترید قبل از آنکه شما به عنوان خریدار دستگاه اکسیژن ساز به بازارهای حقیقی مراجعه کنید، در سایت های اینترنتی گوناگونی پیرامون مارک ها و برندهای معتبر دستگاه اکسیژن ساز تحقیقات لازم را نموده اید.
آیا با تحقیقاتی که انجام داده اید می دانید که کدام مارک ها از یک دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی معتبرند؟
همانطور که می دانید دستگاه های اکسیژن ساز خانگی با برق شهری کار کرده و دارای باتری نیستند، اما می توانند در جای جای منازل، قابلیت حمل و استفاده را داشته باشند.
چرا که غالبا شرکت های تولید کننده اکسیژن ساز خانگی، دستگیره مخصوص حمل و چرخ هایی را در این دستگاه تعبیه کرده تا به راحتی قابل استفاده در نقاط گوناگون منزل باشند.
از بهترین و به نوعی باکیفیت ترین مارک های اکسیژن ساز خانگی ایرانی موجود در بازار می توان به این برندها اشاره داشت:

 • اکسیژن ساز سوشیا محصول شرکت نفس یار طب
 • اکسیژن ساز اکسیژن پلاس محصول شرکت زیست تجهیز شریف
 • اکسیژن ساز ksa محصول شرکت کیمیا سیستم

در جدول زیر به مقایسه سه برند برتر تولید کننده دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی پرداخته ایم:

مقایسه انواع اکسیژن ساز ایرانی

دستگاه اکسیژن ساز شرکت نفس یار در مدل های 5 و 10 لیتری آماده ثبت سفارش خرید همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب می باشد.

دستگاه اکسیژن ساز سوشیا

دستگاه اکسیژن ساز اکسیژن پلاس

دستگاه اکسیژن ساز ksa

در اینجا به عنوان نمونه به بررسی مشخصات و تجهیزات دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی تولید شرکت نفس یار طب می پردازیم.

دستگاه اکسیژن ساز خانگی شرکت نفس یار طب

باید گفت که دستگاه اکسیژن ساز خانگی شرکت نفس یار طب، با برند SOSHYA در بازار مشهور بوده و در مدل های ذیل خرید و فروش می گردد:

 1. اکسیژن ساز سوشیا مدل SA5
 2. اکسیژن ساز سوشیا مدل SA10
شرکت نفس یار طب توانسته با بهره گیری از تجهیزات و استانداردهای روز دنیا، انواع بهترین کیفیت از دستگاه های اکسیژن ساز خانگی را تولید و به بازار عرضه گرداند و سهم جدی در بهبود بیماران تنفسی داشته است.

از مشخصات یا تجهیزات دستگاه های اکسیژن ساز سوشیا می توان به این موارد اشاره کرد:

 • دارای قابلیت کاکرد 24 ساعته جهت تأمین اکسیژن خالص برای بیمار
 • دارای صدای کاکرد کم و آرام
 • مجهز به خروجی نبولایزر
 • مجهز به سیستم ذخیره سازی اطلاعات کارکردی
 • دارای برد هوشمند و آلارم خودکار برای فشار کم یا زیاد، حرارت زیاد، قطع برق، افت خلوص اکسیژن و غیره
 • ابعاد 42*36*65 سانتی متر
 • وزن 23.5 کیلوگرم
 • دارای نمایشگر بزرگ با قابلیت انتخاب زبان و پشتیبانی از زبان فارسی
 • مجهز به سیستم زمان سنج جهت تنظیم خاموش شدن خودکار دستگاه

قیمت اکسیژن ساز ایرانی

قیمت روز دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی

قیمت روز دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی، همان قیمت واقعی و بی واسطه است که شاید کمتر فروشگاهی در بازارهای کشور آن را ارائه داده باشد.
در واقع گفتن این نکته خالی از لطف نیست که امروزه آن فروشنده یا فروشگاهی که توانسته باشد با حذف واسطه ها، دو اصل قیمت و کیفیت را متناسب با هم ارائه دهد، از میزان نرخ فروش بیشتری برخوردار بوده است.
در حال حاضر با ارائه قیمت روز دستگاه اکسیژن ساز خانگی ایرانی که همان قیمت درب کارخانه است، خریداران می توانند خریدی کاملا اقتصادی تر را نسبت به سایر بازارهای کشور تجربه نموده باشند.

خریداران می توانند به صورت آنلاین هم سفارش خرید خود را ثبت کنند و امکان مشاوره به صورت تلفنی، ایمیل یا مراجعه به کانال تلگرامی نیز وجود داشته است.
افسانه باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اکسیژن شما را به خرید بهترین دستگاه اکسیژن ساز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید