مجموعه اکسیژن شما را به خرید بهترین دستگاه اکسیژن ساز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید اکسیژن ساز خانه با بهترین قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع دستگاه اکسیژن ساز برای خانهقیمت اکسیژن ساز خانگی چگونه مشخص می گردد؟خرید اکسیژن ساز خانه با بهترین کیفیت در بازار
خرید اکسیژن ساز خانه

خرید اکسیژن ساز خانه با بهترین قیمت در این مجموعه امکان ‌پذیر است؛ زیرا به شکل مستقیم با تولید کنندگان در ارتباط بوده و از افزایش قیمت های بی جهت با حذف واسطه ها جلوگیری می کند.

انواع دستگاه اکسیژن ساز برای خانه

دستگاه اکسیژن ساز یا همان غلیظ کننده اکسیژن، جزء مهم ترین وسایل پزشکی است که مورد نیاز بیماران با سطح پایین اکسیژن می باشد.
این دستگاه ها با گرفتن هوای محیط و جداسازی آن از هرگونه ناخالصی، اکسیژن با خلوص بالا را برای بیمار آماده می ‌کند.
در حال حاضر با کمک گرفتن از ترکیبی به نام زئولیت د توسعه فناوری ‌های جدید در سیستم اکسیژن سازی است که بدون هیچ گونه آسیب و تخریب محیط زیست این دستگاه ها کار می کنند.
دستگاه های اکسیژن ساز در تنوع بسیار بالایی از لحاظ نحوه کارکرد، حجم اکسیژن تولید شده و همچنین حجم و ابعاد دستگاه ها و بسیاری از موارد دیگر وجود دارند.
به طور معمول اکسیژن ساز برای منزل باید ابعاد کوچکتری نسبت به دستگاه های اکسیژن ساز بیمارستانی داشته باشد، تا حمل و نقل و جابجایی آن آسان تر گردد
انواع دستگاه اکسیژن ساز برای خانه عبارتند از:

 1. دستگاه اکسیژن ساز خانگی پرتابل
  دستگاه های پرتابل در حجم دو لیتری، سه لیتری و ۵ لیتر در دقیقه اکسیژن را تولید می کنند که در اکثر مواقع از آنها برای بیماران، نیاز کمتر به اکسیژن استفاده می شود.
  این دستگاه معمولاً وزن سبکی دارد و توسط دو بند مانند یک کوله پشتی قابل حمل و نقل است، بیمار با کمک این دستگاه می‌ تواند در خارج از منزل نیز به کارهای شخصی خود بپردازد.
  تکنیک به کار برده شده در این اکسیژن ساز ها موجب می شود تا دستگاه از منابع مختلف انرژی خود را بگیرد و با کمک گرفتن از فندکی اتومبیل و برق ۲۲۰ ولت و همچنین باطری های شارژی داخلی در مواقع مورد نیاز می توان برق دستگاه را تامین نمود.
 2. دستگاه اکسیژن ساز خانگی ثابت
  این دستگاه در ظرفیت های اصلی ‌ ۵ لیتری، ۸ لیتری و ۱۰ لیتری تولید می شود، این دستگاه به صورت پیوسته اکسیژن مورد نیاز بیمار را تولید کرده و با وجود چرخ هایی که در زیر دستگاه قرار دارد، امکان جابجایی دستگاه در داخل منزل از یک اتاق به اتاق دیگر امکان‌پذیر شده است.
  همچنین به همراه این دستگاه ها سوند اکسیژن بلند طراحی می شود تا امکان تحرک افراد در منزل فراهم گردد.
  این دستگاه با کمک برق ۲۲۰ ولت کار می کند و کمترین میزان صدا را تولید می نماید؛ به همین جهت دستگاه های اکسیژن ساز خانگی هیچ گونه مشکلی برای سایر اعضای خانواده به وجود نمی ‌آورد.

خرید اکسیژن ساز خانه

قیمت اکسیژن ساز خانگی چگونه مشخص می گردد؟

دستگاه اکسیژن ساز خانگی در انواع بالایی از لحاظ نوع ایستایی ، تولید می‌ شود که هر بیمار با توجه به نیاز و تشخیص پزشک باید اقدام به خرید این دستگاه نمایند.
قیمت اکسیژن ساز خانگی برای خریداران اهمیت زیادی دارد؛ زیرا جزء دستگاه های گران قیمت محسوب می گردد.
برخی از عوامل وجود دارند که بر قیمت دستگاه اکسیژن ساز تاثیر می گذارند، شامل موارد ذیل هستند:

 • برند تولید کننده دستگاه اکسیژن ساز
 • ثابت یا پرتابل بودن دستگاه های اکسیژن ساز
 • حجم اکسیژن تولید شده
 • کارکرد دستگاه بدون صدا

خرید اکسیژن ساز خانه از طریق مراکز معتبر با قیمت های مناسب تر همراه می گردد و با خیال راحت می توانید این دستگاه ها را تهیه نمایید.
خرید اکسیژن ساز با کیفیت اصل از طریق مراکز معتبر امکان پذیر می باشد، در بهترین مرکز خرید دستگاه اکسیژن ساز را معرفی می کنیم.

خرید اکسیژن ساز خانه

خرید اکسیژن ساز خانه با بهترین کیفیت در بازار

در هنگام خرید دستگاه اکسیژن ساز لازم است تا اجزای مختلف آن مورد بررسی قرار گیرد و همچنین با توجه به نیاز بیمار و تشخیص پزشک مشخص می گردد.
خرید اکسیژن ساز خانه با بهترین کیفیت در بازار از این مجموعه، سبب می شود تا قیمت های مقرون به صرفه ارائه گردد.
این مجموعه با داشتن ارتباط مستقیم با کارخانجات تولید کننده و بازرگانی های وارداتی سعی می کند که مناسب ترین قیمت ممکن در بازار را ارائه دهد.
در صورت نیاز به خرید دستگاه اکسیژن ساز اصل و دریافت راهنمای کارکرد این دستگاه ها به صورت رایگان، با بخش فروش این مرکز تماس گرفته و با کارشناسان متخصص مشورت نمایید.

افسانه باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اکسیژن شما را به خرید بهترین دستگاه اکسیژن ساز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید